Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... impozite si taxe
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

impozite si taxe

ce parere aveti despre procedura stabilirii impozitelor in Romania, in special a impozitelor pe venituri,(ma refer strict la procedura in sine, la circuitul documentelor,)
cam generala intrebarea :)
La ce va ganditi ?