avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 759 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Tabel cu angajatii aflati in concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Tabel cu angajatii aflati in concediu medical

A depus cineva la Casa de sanatate Bucuresti Tabelul cu angajatii aflati in concediu medical ? Se poate trimite si prin posta sau fax ?
Cel mai recent răspuns: ursuletroz , utilizator 11:21, 8 Iunie 2010
Nu va sfatuiesc,mai bine mergeti personal la registratura si le depuneti la CSBuc./
Un ex. ramine la d-voastra in caz ca veti avea nevoie la recuperarea banilor de la casa de sanatate.Desi al unele persiane le-a spus ca nu are legatura,d-voasrta faceti cum spune legea.
Puteti merge fara nici o problema, am depus pana acum de doua ori si nu era nimeni .
Am sunat la CASMB si mi s-a spus ca pot trimite prin posta, cu confirmare de primire.
Am trimis, am primit confirmarea si este ok si asa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Medicul de familie nu imi respecta drepturile de asigurat la cnas Yellow Yellow Sunt asigurata la CASMB si medicul de familie e la [Editat]. Sunt insarcinata si in teorie (conform cu drepturile de pe site de la CASMB) am dreptul la o ... (vezi toată discuția)
Rezervare denumire ong mikas mikas UNDE fac rezervarea denmirii pentru o ONG? Sunt din provincie. (vezi toată discuția)
Recuperare bani firma pentru concediul medical CRM2013 CRM2013 Buna ziua...Unul din angajatii firmei s-a imbolnavit, ulterior s-a pensionat / diagnosticat cu cancer.. Firma a platit un an concediile medicale pentru ... (vezi toată discuția)