Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Tabel cu angajatii aflati in concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Tabel cu angajatii aflati in concediu medical

A depus cineva la Casa de sanatate Bucuresti Tabelul cu angajatii aflati in concediu medical ? Se poate trimite si prin posta sau fax ?
Nu va sfatuiesc,mai bine mergeti personal la registratura si le depuneti la CSBuc./
Un ex. ramine la d-voastra in caz ca veti avea nevoie la recuperarea banilor de la casa de sanatate.Desi al unele persiane le-a spus ca nu are legatura,d-voasrta faceti cum spune legea.
Puteti merge fara nici o problema, am depus pana acum de doua ori si nu era nimeni .
Am sunat la CASMB si mi s-a spus ca pot trimite prin posta, cu confirmare de primire.
Am trimis, am primit confirmarea si este ok si asa.