Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Buna seara am si eu o intrebare legat de somaj si acordarea acestuia.Sunt suplinitoare calificata(educatoare), in data de 15 iunie mi se incheie contractul de munca, prin intoarcerea titularului la post.In aceasta situatie am oare dreptul la somaj?specific ca am lucrat 4 neintrerupt.Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~