Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general statut juridic punct de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

statut juridic punct de lucru

Am infiintat un SRL cu sediul social in Ploiesti,jud. Prahova si am deschis un Punct de lucru intr-o comuna din jud. Buzau.Vreau sa stiu care institutii de control,din punct de vedere fiscal,au autoritate,conform legii,asupra punctului de lucru ,in acest caz? Adica cine va efectua controlul fiscal la acest punct de lucru,institutiile din Prahova,unde e inregistrat la Oficiul Registrului Comertului,sau institutiile din jud. Buzau?
Amandoua.