Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate rugaminte: spete de analizat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

rugaminte: spete de analizat

am de rezolvat 6 spete..sunt in anul I la facultate...va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti unde sa caut ..profesorul mi-a spus sa caut pe net, dar unde?#-o
posteaza-le aici si te vom ajuta.
ok,te ajutam insa tot seara tirziu
:giggle:
Nu are ce sa posteze, pentru ca nu a gasit spetele...

Dati "cautare" pe Google... Puteti gasi pe site-ul diferitelor instante...