Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cerere de revocare masura obligarea de neparasire ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cerere de revocare masura obligarea de neparasire localitate

Buna
poate ma ajuta si pe mine cineva am obligarea de neparasire localitate din data de 09.03.2010 iar anterior am fost arestat 29 zile pentru ultraj eram doua persoane inculpate insa numai eu am fost arestat benuiesc pentru ca am 2 ani cu suspendare acum ma aflu deja in stadiu de proces la judecatorie tot numai eu am interdictie cealalta persoana e libera sa faca ce vrea cine ma ajuta cu o cerere de revocare sustinuta in termeni legali sunt cercetat pentru ultraj contr. b.m 321C.P.
Buna ziua.La infractiunea pentru care esti judecat cu siguranta daca nu ai un avocat angajat ai primit unul din oficiu.Recomandarea mea este sa-l rogi pe acesta sa o intocmeasca el cunoaste cel mai bine situatia de fapt.
Interesant ar fi daca ne-ati comunica care au fost motivele pentru care a fost luata aceasta masura impotriva dvs ?
Aveti antecedente penale ?