Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... obiectiuni expertiza
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

obiectiuni expertiza

in cazul in care se face o expertiza contabila.dupa primire raportului una din parti are de facut obiectiuni.cine plateste efectuarea acelor obiectiuni la expertiza.si care este modul de calculare a pretului privind obiectiunile respective.
Nu cred ca ni se pare la amandoi. Cred ca nu dam inaite pentru faptul ca printre noi exista si astfel de oameni.