avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1110 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Imprumut Bancar
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Imprumut Bancar

Ce Condtii trebuie sa mai indeplineasca o persoana fizica in afara contractului de munca ( care are vechime de aproape 4 luni ) pentru a putea beneficia de un imprumut de circa 8000euro ?
Cel mai recent răspuns: klaus86 , utilizator 08:11, 12 Iunie 2010
Claudiu.Grasu a scris:

Si sa inteleg ca raifaisen nu este interesata de vechimea de pe contractul de munca ?? Ar aproba un imprumut de 8000 ( cu salariul de 2000Ron/luna ) ?


Exact. Eu am contract pe durata nedeterminata si am facut imprumutul la 3 luni dupa angajare. 6000 E
Ultima modificare: Sâmbătă, 12 Iunie 2010
klaus86, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Imprumut bancar cu probleme Nina1 Nina1 Buna seara, In 2009 am fost contactata telefonic de o banca pentru plata ratelor restante la un imprumut bancar. Am fost surprinsa de amenintarile celor de la ... (vezi toată discuția)
Credit prima casa CristinaBuzoianu CristinaBuzoianu Doresc sa contractez un credit prima casa. La firma la care lucrez am contract pe perioada nedeterminata, insa pe postul pe care lucrez in prezent, actul ... (vezi toată discuția)
Recorelare mancipri mancipri Acum vreo 3 ani am imprumutat 4500 ron de la banca .citifinancial . Trebuie sa rambursez 7200. Pana acum am platit 5300 ron. Am intarziat vreo 2 rate. Cei de ... (vezi toată discuția)