Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Imprumut Bancar
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Imprumut Bancar

Ce Condtii trebuie sa mai indeplineasca o persoana fizica in afara contractului de munca ( care are vechime de aproape 4 luni ) pentru a putea beneficia de un imprumut de circa 8000euro ?
Claudiu.Grasu a scris:

Si sa inteleg ca raifaisen nu este interesata de vechimea de pe contractul de munca ?? Ar aproba un imprumut de 8000 ( cu salariul de 2000Ron/luna ) ?

Exact. Eu am contract pe durata nedeterminata si am facut imprumutul la 3 luni dupa angajare. 6000 E
klaus86, utilizator