Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... se poate garanta plata cheltuielilor de judecata cu o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

se poate garanta plata cheltuielilor de judecata cu o creanta

va rog sa imi spune-ti daca se poate garanta plata cheltuielilor de judecata cu o creanta..????
am avut un proces l-am pierdut pe mana fostului avocat si acum cei care au castigat mi-au trimis notificare sa platesc cheltuielile de judecata...
cum pot face sa aman cat mai mult plata cheltuielilor de judecata...
Pot sa le cer sa imi trimita copie dupa chitantele care au platit avocatul..???
Pot sa le cer apoi sa imi trimi-ta nr de cont pentru aplati..???
Ce alte metode mai pot folosi pentru a amana plata...???

:spam:
incercati sa uzati de calea de atac legala, sau o cale de atac extraordinara. luati legatura cu un alt avocat care sa va ajute si indrume cu adevarat.
Cheltuieleile de judecata au fost solicitate in cadrul procesului desfasurat si pe care spuneti ca l-ai pierdut, consemnandu-se in hotararea judecatoreasca obligarea la plata?
Sau se va cere plata acestor cheltuieli in cadrul unui alt proces?