Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... S.O.S. REVISAL!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

S.O.S. REVISAL!!

Buna ziua!
Va rog mult sa-mi spuneti cum sa procedez daca am uitat sa transmit o incetare la timp online la itm????
Va multumesc.
O puteti transmite acum , sub riscul ca la un eventual control sa fiti sanctionat sau mergeti la ITM la Corpul de Control pentru a primi sanctiunea si apoi il transmiteti