avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... S.O.S. REVISAL!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

S.O.S. REVISAL!!

Buna ziua!
Va rog mult sa-mi spuneti cum sa procedez daca am uitat sa transmit o incetare la timp online la itm????
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:54, 14 Iunie 2010
O puteti transmite acum , sub riscul ca la un eventual control sa fiti sanctionat sau mergeti la ITM la Corpul de Control pentru a primi sanctiunea si apoi il transmiteti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal - majorare salariu pana la 27 iulie 2015 elena20152015 elena20152015 Buna ziua, Am si eu nelamurire privind [b]inregistrarea nefacuta in Revisal[/b] a majorarii salariului de la 1 iulie 2015 pana la data de 27.07.2015...din ... (vezi toată discuția)
Depunere revisal cu intarziere magdutza80 magdutza80 Buna ziua. Am o mare problema. Vineri a trebuit sa fac 2 contracte de munca la o firma care nu avea parola de revisal. Le-am facut tarziu, pe la ora 14 cand ... (vezi toată discuția)
Revisal transmis incomplet mrnungureanu mrnungureanu Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti cum trebuie sa procedez in urmatoarea situatie: am transmis in data de 3 septembrie 2011 Revisalul dupa HG 500 insa intre ... (vezi toată discuția)