Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Am pierdut bilantul pe 2006! Ce as putea sa fac?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Am pierdut bilantul pe 2006! Ce as putea sa fac?

Buna ziua. Din pacate, in niste imprejurari pe care nu are rost sa le descriu, am pierdut bilantul pe 2006. Ce as putea sa fac in cazul acesta? Cum se procedeaza? Ma pot duce la Administratia financiara sa solicit un duplicat, ceva? Ce ma sfatuiti? X-(
Va multumesc mult
~ Conținut șters la cerere ~
Referitor la bilant:
faceti un alt bilant pt. 2006, cu programul MFP(lista +CD, discheta) si cu o adresa motivata, la AFS, care, va verifica nr de inregistrare al bilantului dvs depus, si va trece nr. pe formularul listat. Este bine sa faceti 2 ex. care sa fie stampilate deoarece unul ar trebui depus la RC.