Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... expertize contabile
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

expertize contabile

salut.o intrebare am si eu:in cazul in care rezultatul unui raport de expertiza arata faptul ca admin asociatiei de propr a produs un prejudiciu asoc cu x suma fara a include si penalitatile care au intervenit pe parcurs .penalitatile cad tot in sarcina administratorului desi nu au fost prev in raport de expertiza ca facand parte din prejudiciul creeat de resp adsministr.va multumesc si astept raspuns.:)
completarea raportului de expertiza.
Solicitati un supliment de expertiza .. Totusi nu cred ca se vor acorda penalitati la un prejudiciu de genul asta.