Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

cum aflu si eu daca sotia mea a inaintat cererea de divort?multumesc anticipat
Mergeti la arhiva instantei competente teritorial ultimului dvs domiciliu comun sau aflati de la aceasta cu ajutorul portalului instantelor de judecata.
o sa primiti citatie sa va prezentati la termen sau variantele de mai sus.
sau asteptati sa primiti citatie sau verificati la judecatoria de care apartineti
intrati pe portalul instantelor de judecata, cautati judecatoria de la ultimul domiciliu al sotilor si cautati la sectiunea "dosare", dupa numele partilor.