avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 956 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

cum aflu si eu daca sotia mea a inaintat cererea de divort?multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ContSters97658 , utilizator 09:55, 29 Iunie 2010
Mergeti la arhiva instantei competente teritorial ultimului dvs domiciliu comun sau aflati de la aceasta cu ajutorul portalului instantelor de judecata.
o sa primiti citatie sa va prezentati la termen sau variantele de mai sus.
sau asteptati sa primiti citatie sau verificati la judecatoria de care apartineti
intrati pe portalul instantelor de judecata, cautati judecatoria de la ultimul domiciliu al sotilor si cautati la sectiunea "dosare", dupa numele partilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar succesiune voineamaria voineamaria Cum pot afla la ce data a fost inscris la judecatorie un dosar de succesiune la care voi participa in calitate de parat. Am contactat pe reclamant mi-a spus ... (vezi toată discuția)
Citatie beje beje buna,am primit o citatie in care sunt chemat in instanta in calitate de intimat in proces cu ipj gorj in calitate de petent penru fond-alte cereri.Eu sunt ... (vezi toată discuția)
O intrebare-cine ma poate ajuta!!! ContSters214924 ContSters214924 Salut.Am si eu o intrebare-cine ma poate ajuta! Sint din Republica Moldova si sint casatorita cu cetatean roman,sau eram casatorita dupa spusele sotului. El ... (vezi toată discuția)