Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Drama. Ce faci cand in fiecare minut te astepti sa ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Drama. Ce faci cand in fiecare minut te astepti sa pierzi totul?

ce motivatie poti da subconstientului cand te astepti din minut in minut sa sune ttelefonul sau sa te anunte cineva ca ai pierdut tot casa ,etc cariera tot multumindu/ma cu lacrimile pe care le voi pierde curind
scumpa de ea ,sa/ti dea Dumnezeu sanatate si liniste sufleteasca ,
Totul este să vă păstraţi echilibrul şi să vă gândiţi că şi mâine este o zi şi că va răsări soarele inclusiv pentru d-voastră.Gândiţi-vă că plecaţi de acolo de unde aţi început. Tot succesul stă în menţinerea sănătăţii, în evitarea depresiei.
Vă doresc să fiţi tare.
multumesc,/baloi gica,nu ma sperie ca o sa pierd pe plan material ,pot ssa nu am nimic sa traiesc intro camera ,intro casa de lut insa mie teama ca.mi pierd cariera si totul din culpa unor asociati in care am avut incredere si au semnat in locul meu
multumesc din suflet tuturor ,multe nu s/au schimbat insa ma simt mai bine
Dumnezeu este generos si va va indruma pe calea cea buna, aratandu-va solutia cand va asteptati mai putin. Si-atunci, la ce bun sa va pierdeti echilibrul psihic? Merita pt acei asociati?! Pastrati-l, ca sa puteti lupta in continuare si sa va pastrati drepturile; exista doua justitii: cea pamanteana si cea divina si amandoua functioneaza. Uzati de cea pamanteana si luptati sa dovediti adevarul!
Pasarea Phoenix a renascut din propriai cenusa.:)