Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... sechestru
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

sechestru

Sant obligata sa platesc impozit pe niste masini care imi sant sechestrate de vreo 2 ani si eu nu ma folosesc de ele ,nu mi se pare normal?!
sant al dv inca,,,deci santeti bun de plata
daca inca sant proprietar,e drept!