Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii La un salariu de 600 lei care sunt retinerile ?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

La un salariu de 600 lei care sunt retinerile ?

din salariul de 600lei se mai ea ceva impozit?eu cred ca angajatorul ar trebui sa plateasca toate txele catre stat
600 lei brut? sau net? Daca este brut se calculeaza contributiile si impozit( daca nu are persoane in deducere) daca este net s-au calculat pana la cei 600 lei.