avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii La un salariu de 600 lei care sunt retinerile ?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

La un salariu de 600 lei care sunt retinerile ?

din salariul de 600lei se mai ea ceva impozit?eu cred ca angajatorul ar trebui sa plateasca toate txele catre stat
Cel mai recent răspuns: ANALIROMAN , utilizator 10:34, 6 Iulie 2010
600 lei brut? sau net? Daca este brut se calculeaza contributiile si impozit( daca nu are persoane in deducere) daca este net s-au calculat pana la cei 600 lei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Control itm asociatie de proprietari alinutza81_23_11 alinutza81_23_11 #-o Itm-ul s-a pus serios pe controale. Am primit o adresa astazi de la ITM , prin care suntem instiintati ca, asociatia de proprietari trebuie sa se prezinte ... (vezi toată discuția)
Contributii 2016 pentru contract de mandat asociatie de proprietari emaio emaio Buna ziua. As dori sa stiu ce contributii se platesc in 2016 pentru contractele de mandat pentru o asociatie de proprietari, pentru presedintele asociatiei, ... (vezi toată discuția)
Calcul salariu cu deducere personala Liviu1922 Liviu1922 Deducerea personala se acorda sau se ia din salar?Am un salar net de 1516 +valuarea tichetelor de 188 si o deducere personala de 240.cum ar trebui calculata ... (vezi toată discuția)