Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Ce v-ati mai dori de la Avocatnet.ro?
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Ce v-ati mai dori de la Avocatnet.ro?

Idei avem, dar ne-am dori sa stim ce anume e necesar a fi dezvoltat in site in perioada urmatoare. Nu ne referim neaparat la forum, ci si la restul siteului.

Asadar, ce anume ati dori sa vedeti in Avocatnet.ro in perioada urmatoare?

Multumim anticipat.
Alin Popescu a scris:

lndines a scris:

Eu, deja, chiar daca am fost prea insistenta ... Nu e placut sa-ti cauti un raspuns in multitudinea de alte informatii cu privire la activitatea prietenilor. Pierdem timp si rabdare... Acum , noi ne exprimam dorintele, insa dvs. veti decide in final.

Parca ne intelesesem ca ne-am lamurit. :) Sincer, cand aud de problema asta cu profilul, cand observ ca nu aveti rabdare o saptamana sau doua, imi vine sa imi cam iau campii :tooth:

Ca sa fiu inteleasa.. cu privire la rabdare : Ma refeream la situatia actuala din profil si am argumentat de ce ar fi mai greu daca ar ramane asa, dupa finalizarea modificarilor.
Am intarit punctul meu de vedere , deoarece am vazut cateva opinii cum ca , profilul utilizatorului poate sa ramana asa, cum este in prezent ca .. tare mult le place:)
Astept cu rabdare, nici o problema . Inca o data multumiri , pentru tot ce faceti.
ContSters122901, utilizator