Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PROMOVAREA IN TREAPTA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PROMOVAREA IN TREAPTA

SUNT REFERENT,AGENT FISCAL , ASISTENT TREAPTA II SI AM TERMINAT FACULTATEA DE STIINTE JURIDICE SI ADMINISTRATIVE SECTIA ADMINISTRATIE PUBLICA .IN URMA EXAMENULUI DE PROMOVARE IN TREAPTA AS DORII SA STIU CARE ESTE NOUA MEA INCADRARE SI SALARUL DE BAZA
depinde de pile:((