avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PROMOVAREA IN TREAPTA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PROMOVAREA IN TREAPTA

SUNT REFERENT,AGENT FISCAL , ASISTENT TREAPTA II SI AM TERMINAT FACULTATEA DE STIINTE JURIDICE SI ADMINISTRATIVE SECTIA ADMINISTRATIE PUBLICA .IN URMA EXAMENULUI DE PROMOVARE IN TREAPTA AS DORII SA STIU CARE ESTE NOUA MEA INCADRARE SI SALARUL DE BAZA
Cel mai recent răspuns: vladliv , utilizator 00:06, 6 Iulie 2010
depinde de pile:((

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua LAZAR MONICA LAZAR MONICA SUNT ANGAJATA LA PRIMARIE AVAND FUNCTIA DE REFERENTGRAD ASISTENT CL III TREAPTA II AGENT FISCAL. AM TERMINAT DE CURAND FACULTATEA DE STIINTE JURIDICE SI ... (vezi toată discuția)
Buna ziua LAZAR MONICA LAZAR MONICA SUNT REFERENT ASISTENT AGENT FISCAL CLIII, TREAPTA II GRADATIA II SI EFECTUEZ SI MUNCA DE CASIER SI AM UN SALAR DE INCADRARE DE 705 CU TOATE CA AM TERMINAT ... (vezi toată discuția)
Avansarea in funcþia publicã pe baza diplomei de studii superioare cozma2000 cozma2000 Sunt funcţionar public (referent gradul 3, treapta II-a) in cadrul unei primarii in funcţia de agent fiscal. La data angajării (iulie 2007) fisa ... (vezi toată discuția)