Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxe de timbru executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxe de timbru executare

cat este taxa de timbru judiciar in cazul unei executari silite? Se plateste atat cererea cat si somatia care va fi facuta de executor am inteles.
Daca are cineva taxele de timbru actualizate pt acest an il rog un mp.

Va multumesc.
ordin 2550/2006