Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... restanta la plata intretinerii.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

restanta la plata intretinerii.

buna ziua. am un proces pe rol de aproape 4 ani pentru o restanta la intretinere plus penelitati. problema mea este ca acum vre-un an judecatoarea m-a obligat la plata sumelor cerute de reclamanta fara sa fi citit nici-un cuvant din cererile depuse de mine la dosar. am facut recurs iar instanta de recurs a dat cauza spre rejudecare. aici vine surpriza : judeca aceiasi judecatoare. ce ma sfatuiti sa fac ? vreau sa scap de aceasta incompetenta si deocamdata nu vreau sa-mi angajez aparator. va multumesc
Recuzati judecatoarea.
Formulati cerere de recuzare intemeiata pe disp. art.27 al.1 pct 7 c.proc.civ.-judecatorul si-a spus parerea cu privire la pricina care se judeca.;)
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~
jurist Clement a scris:

Dar,ajungeti tot la....plata ! .....:giggle:

de platit trebuie sa platesc dar nu cat vor ei!