Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... eliberat de catre Banca unde are deschise conturile ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

eliberat de catre Banca unde are deschise conturile Banca Mama

Buna seara!

cum se traduce corect in limba engleza, va rog Ma intereseaza mai ales portiunea: unde are deschise conturile
released by the Bank where the main Bank has opened its accounts
Multumesc frumos pentru raspuns.

Va doresc un weekend placut!