Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contestatie factura Electrica!!!! VA ROG SA MA AJUTATI ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contestatie factura Electrica!!!! VA ROG SA MA AJUTATI CU UN MODEL!

Buna ziua!
Desi consumatorii de energie electrica au fost aceeiasi, in una din lunile trecute factura de la Electrica a fost cu o valoare de peste 10 ori mai mare decat in mod normal. Trebuie sa fac o contestatie la ei si nu prea stiu cum sa o formulez ca sa fie relevanta. VA MULTUMESC! Astept raspunsurile voastre cat mai urgent!
In contestatiea catre "Electrica" scrii exact ceea ce ai zis: "Desi consumatorii de energie electrica au fost aceeiasi factura de la Electrica a fost cu o valoare de peste 10 ori mai mare decat in mod normal."

Cu siguranta e o eroare care se va remedia simplu.
Bafta