Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... model sesizare politie furt
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

model sesizare politie furt

Din sediul institutiei au disparut niste calculatoare, si-mi trebuie un model de sesizare catre politie!!!! Sesizarea se trimite catre politia capitalei, sau catre sectia de care apartinem???" Va multumesc !!!
ok! multumesc mult de ajutor !!! Am depus-o la politie !!! Va multumesc mult pentru ajutor !!
Sa fie intr- un ceas bun!:)
De curiozitate, cum a decurs depunerea plangerii?:D

m.belu a scris:

Sa fie intr- un ceas bun!:)
De curiozitate, cum a decurs depunerea plangerii?:D