Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale BO "litigiu la dreptul de propietate"
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

BO "litigiu la dreptul de propietate"

Avem un Bo refuzat de banca cu mentiunea " litigiu la dreptul de proprietate ". Imi poate explica, va rog , cineva ce anume inseamna asta si ce implicatii sunt
Se poate mai multe informatii ?Cine a emis BO si care sunt relatiile dintre voi si emitent? Se poate ca respectivul cont sa fie blocat intr un litigiu judiciar si sa nu poata fi onorat BO din aceasta cauza