Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... legea examenului in avocatura s-a modificat-se da test ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

legea examenului in avocatura s-a modificat-se da test grila

oare de cand o fi valabil de anu asta sau la anu?

multumesc
In februarie s-a dat grila.
In noiembrie nu se stie deocamdata. Daca aveti informatii noi postati un link.
pai eu de ce intreb? tocmai ca nu am informatii in acest sens.
akita_inu_puppy a scris:

pai eu de ce intreb? tocmai ca nu am informatii in acest sens.

DE UNDE STII CA SE DA TEST GRILA?? VAD CA AI AFIRMAT UN LUCRU , NU AI INTEROGAT!!!
eu credeam ca imi raspune cineva, dar vad ca lumea e interesata sa faca pe desteapta, am auzit si eu un zvon draga e bine?