Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... noua lege a salarizarii
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

noua lege a salarizarii

in ce conditii
se mai acorda trecerea la noua treapta de salarizarii caci de 2 ani am ramas cu prima treapta motivandu se ca nu prevede noua lege a salarizare.in sistemul sanitar fiind vorba..
Mare dreptate aveti.Toate posturile care sunt scoase la concurs sunt aranjate.Se stiu intrebarile dinainte si intra cel care este in gratiile sefului.Poti sa fi tu bun ca te intorc ei la proba orala si tot intra cine trebuie sa intre.
nu stiu exact cum se aplica daca sunt asistent medical si care ar fi pasii concreti pe care sa ii fac pt a mi obtine drepturile
credeti sau nu dupa doi ani de munca am incadrarea de 750...