Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale unde trebuie publicat un anunt de pierderea actelor ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

unde trebuie publicat un anunt de pierderea actelor firmei pt a fi declarate nule?

Am pierdut o parte din actele si stampila firmei.Unde trebuie publicat anunt de pierdere ca sa le declar nule? Doar in Monitor,sau e bine si la un ziar? Daca da,care? Multumesc.
intr-un ziar de larga circulatie si dupa caz in functie de importanta actelor si la monitor iti poade da informatii mai exacte de la Registrul comertului.