avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1094 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Avocatnet.ro - versiunea 5.0
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Avocatnet.ro - versiunea 5.0

Va solicit cateva raspunsuri legate de noua versiunea Avocatnet.ro:

1. Ce parere aveti de noua organizare?

2. Cum vi se pare functionalitatea acestuia?

3. Cum apreciati (daca apreciati :) ) noul design?

Asteptam sa ne spuneti ce va place, ce nu va place, ce ati dori sa regasiti si tot asa.
Multumim anticipat ! :)


Cel mai recent răspuns: pianistul , administrator 20:16, 9 Octombrie 2007
Si eu primesc mesaje in dublu exemplar si ar mai fi o problema...

Ma autentific, incep sa compun un raspuns pentru un subiect....fac o pauza pentru ca, bunoara suna telefonul...revin si finalizez raspunsul, dupa care, apasand tasta publica mesaj constat ca ... nu mai sunt logata. Ma rog, dupa cateva raspunsuri astfel pierdute am "descoperit" tasta copy .... pentru orice eventualitate... , dar nu e deloc placut daca uit de ea.
a_k a scris:

Pe Windows folosesc Maxthon 2, iar pe Ubuntu folosesc Firefox 2.

Oricum, problema nu apare doar la mine... mesajele pe care le primesc sunt si ele duplicate, iar acolo chiar nu conteaza browser-ul meu...


romascanu a scris:

Si eu primesc mesaje in dublu exemplar si ar mai fi o problema...

Ma autentific, incep sa compun un raspuns pentru un subiect....fac o pauza pentru ca, bunoara suna telefonul...revin si finalizez raspunsul, dupa care, apasand tasta publica mesaj constat ca ... nu mai sunt logata. Ma rog, dupa cateva raspunsuri astfel pierdute am "descoperit" tasta copy .... pentru orice eventualitate... , dar nu e deloc placut daca uit de ea.



Aveti dreptate, am investigat problema si nu e de la browser. S-a remediat :">

Cat despre problema cu delogatul automat e putin mai complicat tinand cont ca implica alte probleme de securitate. Scenariul in care va lasati computerul nesupravegheat si altcineva are acces la el si la informatiile din contul dumneavoastra poate fi real.

In scurt timp vom deschide un forum dedicat pentru acest gen de probleme. Ne vedem acolo B-)

O zi buna
LegalNet Developing Team





Ultima modificare: Marți, 9 Octombrie 2007
pianistul, administrator
a_k a scris:

Pe Windows folosesc Maxthon 2, iar pe Ubuntu folosesc Firefox 2.

Oricum, problema nu apare doar la mine... mesajele pe care le primesc sunt si ele duplicate, iar acolo chiar nu conteaza browser-ul meu...


romascanu a scris:

Si eu primesc mesaje in dublu exemplar si ar mai fi o problema...

Ma autentific, incep sa compun un raspuns pentru un subiect....fac o pauza pentru ca, bunoara suna telefonul...revin si finalizez raspunsul, dupa care, apasand tasta publica mesaj constat ca ... nu mai sunt logata. Ma rog, dupa cateva raspunsuri astfel pierdute am "descoperit" tasta copy .... pentru orice eventualitate... , dar nu e deloc placut daca uit de ea.



Aveti dreptate, am investigat problema si nu e de la browser. Se intampla atunci cand userul apasa de mai multe ori pe butonul de trimite . Maine remediem. :">

Cat despre problema cu delogatul automat e putin mai complicat tinand cont ca implica alte probleme de securitate. Scenariul in care va lasati computerul nesupravegheat si altcineva are acces la el si la informatiile din contul dumneavoastra poate fi real.

In scurt timp vom deschide un forum dedicat pentru acest gen de probleme. Ne vedem acolo B-)

O zi buna
LegalNet Developing Team





a_k a scris:

Pe Windows folosesc Maxthon 2, iar pe Ubuntu folosesc Firefox 2.

Oricum, problema nu apare doar la mine... mesajele pe care le primesc sunt si ele duplicate, iar acolo chiar nu conteaza browser-ul meu...


romascanu a scris:

Si eu primesc mesaje in dublu exemplar si ar mai fi o problema...

Ma autentific, incep sa compun un raspuns pentru un subiect....fac o pauza pentru ca, bunoara suna telefonul...revin si finalizez raspunsul, dupa care, apasand tasta publica mesaj constat ca ... nu mai sunt logata. Ma rog, dupa cateva raspunsuri astfel pierdute am "descoperit" tasta copy .... pentru orice eventualitate... , dar nu e deloc placut daca uit de ea.



Aveti dreptate, am investigat problema si nu e de la browser. Se intampla atunci cand userul apasa de mai multe ori pe butonul de trimite . Maine remediem. :">

Cat despre problema cu delogatul automat e putin mai complicat tinand cont ca implica alte probleme de securitate. Scenariul in care va lasati computerul nesupravegheat si altcineva are acces la el si la informatiile din contul dumneavoastra poate fi real.

In scurt timp vom deschide un forum dedicat pentru acest gen de probleme. Ne vedem acolo B-)

O zi buna
LegalNet Developing Team





~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme de logare luizaec luizaec Sunt utilizatorul nicole71 si mi-am facut cont in data de 13.05.2009. Am instiintat si o colega despre \"avocatnet\", iar aceasta si-a deschis contul luizaec ... (vezi toată discuția)
Probleme logare swamerra swamerra Am observat ca, de fiecare data cand deschid avocatnet.ro apar logata desi am dat \"iesire cont\".Pe calculatorul de acasa e OK dar la servici e agasant, poate ... (vezi toată discuția)
Grafice Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR De ce au disparut graficele cu evolutia rating-ului si a recomandarilor?:O (vezi toată discuția)