Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general vanzari en gross si en detaille
Discuție deschisă în Contabilitate în general

vanzari en gross si en detaille

se poate vinde din acelasi punct de lucru si en gross si en detaille cu casa de marcat?
da, cu conditia ca gestiunile sa fie organizate separat, si delimitate separat in spatiu. casa de marcat este obligatorie pentru vanzarea catre populatie, nu are legatura cu gestiunea engros/detail.