Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... WEB-DESIGN AVAND PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

WEB-DESIGN AVAND PFA

Pentru a-mi lua un PFA, ca web-design, ce acte imi sunt necesare pe langa diploma de absolvire a cursului respectiv. Si care sunt costurile? Multumesc anticipat.
Multumesc mult pt lamuriri,