avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 935 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... WEB-DESIGN AVAND PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

WEB-DESIGN AVAND PFA

Pentru a-mi lua un PFA, ca web-design, ce acte imi sunt necesare pe langa diploma de absolvire a cursului respectiv. Si care sunt costurile? Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: coryna73 , utilizator 14:19, 4 August 2010
Multumesc mult pt lamuriri,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documente care atesta pregatirea sau experienta profesionala pfa fortune12 fortune12 Doresc sa infiintez un PFA care sa aiba ca profil de activitate web designul. In doua cuvinte, aceasta activitate se refera la realizarea de siteuri web pentru ... (vezi toată discuția)
Pfa cod caen 6201 (fara studii de specialitate) fortune12 fortune12 Ziua buna! Urmeaza sa imi infiintez un PFA. Sunt freelancer in web design, altfel spus realizez pagini web, in special partea grafica. La prima vedere si la ... (vezi toată discuția)
Conditii deschidere pfa ptar ptar Unul dintre angajatii mei mai vechi ar dori sa isi ideschida un PFA si as vrea sa il ajut. Ce conditii trebuie sa intruneasca pentru a deschide un PFA? ... (vezi toată discuția)