Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

in cat timp se deschide succesiunea?
cine deschide succesiunea?
unde si cat costa?
reveniti cu mai multe detalii.
cine este defunctul, cand a decedat, ce intra in masa succesorala a acestuia...
defunctul este mama,a decedat pe 06aug 2010,masa succesorala este casa si curtea,sant in drept patru copi ca mostenitori