Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ce drepturi am?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ce drepturi am?

sunt infectata cu hiv pozitiv,vreau sa urmez facultatea de drept si vreau sa stiu cum sa procedez ca sa baneficiez de ajutor social in facultate,cat ar fii acest ajutor,ce suma si pot beneficia inca din primul an,ce acte am nevoie?
La facultate direct. Primiti toate detaliile. Eventual o audienta la rector.