Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Informatii: subventia la bovine
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Informatii: subventia la bovine

As dori sa stiu ce documente trebuie adaugate la dosar ptr. subventia la bovine din acest an si daca conteaza cantitatea la cota de lapte avand in vedere ca am 3 bovine de lapte si n-am cota de lapte fiind nevoit sa o cumpar.
Un telefon la centrul APIA de care apartineti sau pe adresa lor de internet puteti afla mai multe informatii ,dar dupa cate stiu anul acesta s-au depus cereri doar pentru subventii la ovine .