avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... grefieri 2007
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

grefieri 2007

Buna ziua. Caut colegi, eventual viitori cursanti SNG 2007, impreuna cu care sa inchiriez un apartament in Bucuresti, incepand cu 15 octombrie.
Mail-ul meu este rushpol@yahoo.com. Persoanele interesate pot lasa un numar de telefon sau mail.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: cristriana , utilizator 09:46, 30 Ianuarie 2008
nu te supara dar ce este SNG ? Cursul pentru grefieri sau ce? cum te-ai inscris? :-/
SNG = Scoala Nationala de Grefieri
77TPaula a scris:

Buna ziua. Caut colegi, eventual viitori cursanti SNG 2007, impreuna cu care sa inchiriez un apartament in Bucuresti, incepand cu 15 octombrie.
Mail-ul meu este rushpol@yahoo.com. Persoanele interesate pot lasa un numar de telefon sau mail.
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Scoala de grefieri-vreau sa ma inscriu!!! Delia2285 Delia2285 Buna ziua. De vreun an si ceva incerc sa aflu cat mai multe info despre scoala de grefieri, dar mereu ajung la un dead end. Sunt din Sibiu, am terminat ... (vezi toată discuția)
Admitere scoala nationala de grefieri septembrie 2010. allyynnutza allyynnutza Buna ziua. As vrea sa stiu daca are cineva idee despre admiterea la scoala natioanala de grefieri din septembrie 2010. Pe site-ul csm-ului, in calendarul ... (vezi toată discuția)
Examen pt postul de grefier lyana8520 lyana8520 Puteti va rog sa ma ajutati cu programa pt examenul de grefier? Sunt in concediu de crestere copil si mi-as dori sa incerc sa sustin acest examen. (vezi toată discuția)