Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... grefieri 2007
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

grefieri 2007

Buna ziua. Caut colegi, eventual viitori cursanti SNG 2007, impreuna cu care sa inchiriez un apartament in Bucuresti, incepand cu 15 octombrie.
Mail-ul meu este rushpol@yahoo.com. Persoanele interesate pot lasa un numar de telefon sau mail.
Multumesc!
nu te supara dar ce este SNG ? Cursul pentru grefieri sau ce? cum te-ai inscris? :-/
SNG = Scoala Nationala de Grefieri
77TPaula a scris:

Buna ziua. Caut colegi, eventual viitori cursanti SNG 2007, impreuna cu care sa inchiriez un apartament in Bucuresti, incepand cu 15 octombrie.
Mail-ul meu este rushpol@yahoo.com. Persoanele interesate pot lasa un numar de telefon sau mail.
Multumesc!