Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta ani lucrati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta ani lucrati

Buna ziua
as dori sa stiu cum trebuie procedat pentru eliberarea unei adeverinte care sa ateste ca am lucrat din 1977 pana in 1981 la o Intreprindere de stat care s-a desfiintat ulterior, B.A.D.-C.I.E.T.A. Bucuresti, sector 1.
Aflati ce s-a intamplat cu arhiva acestei unitati.
Numai pe baza documnetelor arhivate, (state de plata) se poate elibera un inscris care sa ateste ca in perioada respectiva ati lucrat acolo.
Buna ziua, am nevoie de adeverinta de salariat pentru perioada : septembrie 1976 - august 1998 cand am lucrat la B.A.D. CIETA. pe numele Gheorghiu Lucian Marian. telefon de contact : 0724250796.
ghbarsan53, utilizator
BAD-CIETA (SIMEX SA)
[ link extern ]