Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contributii in cazul unei Intrep Individuale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contributii in cazul unei Intrep Individuale

Cum se aplica noile reglementari de la 01.07.2010,in cazul unei intreprinderi individuale care are angajati?Se declara si se platesc contributii ca si pana acum, adc la fel ca la un SRL, sau mai trebuie platit si declarat si altceva?Multumesc
Declarati si platiti ca si pana acum.