Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general acte necesare certificat fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

acte necesare certificat fiscal

buna ziua,
imi poate spune si mie cineva ce acte sunt necesare pentru obtinerea unui certificat fiscal de la ANAF pentru o persoana juridica si in cat timp il pot obtine(metionez ca fisa este reglata si societate nu are datorii).
Daca tb completate formulare mi le puteti trimite la adresa de email dragomir_oana_cont@yahoo.com
Multumesc anticipat
Cerere tip de la AFP si copie dupa Certificat inregistrare.
Cererea o gasiti pe site ANAF
legalmgm, utilizator