avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 453 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general acte necesare certificat fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

acte necesare certificat fiscal

buna ziua,
imi poate spune si mie cineva ce acte sunt necesare pentru obtinerea unui certificat fiscal de la ANAF pentru o persoana juridica si in cat timp il pot obtine(metionez ca fisa este reglata si societate nu are datorii).
Daca tb completate formulare mi le puteti trimite la adresa de email dragomir_oana_cont@yahoo.com
Multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: legalmgm , utilizator 17:00, 24 August 2010
Cerere tip de la AFP si copie dupa Certificat inregistrare.
Cererea o gasiti pe site ANAF
Ultima modificare: Marți, 24 August 2010
legalmgm, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut avocat / jurist fiscalitate adrianadamian2009 adrianadamian2009 Am primit o somatie si un titlu executoriu de la AFP, fara o decizie de calcul accesorii, pentru o suma reprezentand datorie “impozit pe profit”. ... (vezi toată discuția)
Cerere inaintare documente anaf claudiamihai91 claudiamihai91 buna ziua, trebuie sa completez un dosar la ANAF (mari contribuabili) cu doua documente in vederea solutionarii unei cerereri de restituire taxa ... (vezi toată discuția)
Formularul 150 duse liliana duse liliana BUNA ZIUA ,am semnatura electronica pt 2 asociatii si as dori si pt a 3 ,cum fac sa obtin .mentionez ca am trimis la firma pt accept am primit-o semnata ,am ... (vezi toată discuția)