Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale AUTORIZARE PUNC DE LUCRU
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

AUTORIZARE PUNC DE LUCRU

La camera de comert pe langa contractul de inchiriere si cf, in acesta fiind trecut sotul care este decedat nefiind facuta succesiunea mi s-a cerut si o copie dupa certificatul de deces.Asi dori sa stiu pt ce foloseste acest act la camera de comert?Va multumesc.
Daca apare si sotul in CF este normal sa va ceara acest lucru pentru a dovedi ca decedat. Pana la deces ambii erati coproprietari.