Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... consecinte juridice
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

consecinte juridice

daca un act este prezentat la o autoritate pentru mentinerea unui drept( comisie de fond funciar) se considera ca actul a fost depus cu scopul de a produce consecinte juridice
Este normal ca un act prezentat si depus la aceasta autoritate sa produca consecinte juridice ,cu mentiunea ca el sa fie valabil.Nu inteleg care este problema.

andymaurul
andymaurul, utilizator
Da.