Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale plangere impotriva unui avocat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

plangere impotriva unui avocat

va rog sa-mi aratati si mie un model de plangere impotriva unui avocat.
da' ce a facut omu'??
Este identica cu plangerea impotriva oricarui cetatean si se adreseaza Parchetului de pe langa Curtea de Apel...
puteti adresa o plangere si baroului din care face parte avocatul.