Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale videochat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

videochat

Imi poate spune cineva daca este legal sa infiintezi un videochat erotic?
Daca da, ce aprobari iti trebuie?
ai dreptul da! o sa fie mai complicat, societate comerciala, site cumparat cu acte in regula, computer cu licente pt orice soft, spatiu pt societatea comerciala, angajata....si cam atat :D mai elaboreaza dak mai vrei si alte detalii
Se poate infiinta legal videochat erotic ca societate romaneasca, dar este mult mai simplu sa lucrezi pentru angajat al unei companii straine. Marja de profit este cam aceeasi, durerile de cap sunt mai mici.

Pentru mai multe informatii mesaj pe privat.