Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract pe perioda determinata- concediu medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract pe perioda determinata- concediu medical

Buna ziua,
am o salariata angajata pe o perioada determinata de 2 luni. SI-a fracturat mana si are concediu medical, iar ei ii expira contractul? Cum trebuie sa prodecez corect si legal?
va multumesc
Originalul va ramane la angajator ...