Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... contract
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

contract

am cumparat un leptop cu buletinul nu am semnat niciun contract cu banca si sa ma trezesc ca acel contract are o semnatura falsa ce trebuie sa fac
notificati in primul rand banca si aduceti la cunostinta acest aspect