Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nu mi s-au dat banii!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nu mi s-au dat banii!

buna ziua .am fost asistent personal fiicei mele cu carte de munca la primaria din comuna mi s-a intrerupt contractul de munca la data de 1 06 2010 si din luna februarie nu mi -au dat salariu ,am semnat lichidarea si banii nu mi a dat..Ce ma sfatuiti sa fac?
Faceti o adresa catre Primarie. Din cate stiu eu sunt multe Primarii care nu au avut bani pentru plati.
Daca asa nu se rezolva ii actionati in instanta.
Va multumesc!