Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... adresa gresita
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

adresa gresita

am castigat ap prin hotarare dar nu este dresa exacta a ap in hotarare e pot face ,pt intab
Conf. art.281 Cod proc.civ. faceti o cerere pentru indreptarea erorii materiale din hotarare solicitand instantei de judecata sa indrepte aceasta eroare. Dumneavoastra avand obligatia sa faceti dovada existentei erorii materiale.