Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... cass
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

cass

Buna ziua! Unde se depune declaratia de sanatate pt.PFA independent si unde se plateste contributia? Multumesc#-o
Se depune la Casa de Sanatate a orasului sau a sectorului in care PFA isi are sediul. Contributia se poate achita la casierie sau prin OP.