Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

am si eu o nelamurire dc ma puteti ajuta?dupa cat timp de la bajarea dosarului de divort paratul primeste citatia?????/
Procedura civila prevede ca paratul trebuie sa primeasca citatia cu cel putin 5 zile inainte de termenul de judecata.
dupa practica de azi din bucuresti, la anul in septembrie..
da ce atata graba?