Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ajutati-ma
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

ajutati-ma

custodie
daca nu vreti sa apelati la un avocat, cautati in google, model de cerere incredintare minor. o sa va trebuiasca actiune in instanta, plus capetele de cerere adiacente: pensie, programul de vizita...
~ Conținut șters la cerere ~