Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cerere de intretinere relatii personale cu copilul
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cerere de intretinere relatii personale cu copilul

sunt in divort si trebuie da depun o cerere de intretinere relatii personale cu copilul la dosar .cum se formuleaza aceasta?VA ROG AJUTATI-MA!!!
In functie de programul pe care il aveti propuneti perioadele cand puteti sa va petreceti timpul cu copilul (saptamanal, bilunar, lunar, vacante, etc).
cererea o redactati in functie de programul dvs liber si de cat timp doriti sa petreceti cu minorul.