Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... REVOLUTIA...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

REVOLUTIA...

Chiar nu se gaseste nimeni,care sa cunoasca detalii in privinta modului in care un luptator revolutionar,care nu si-a cerut drepturile,sa poata acum beneficia de acestea ?
www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc
Atata timp cat nu am competenta legala de a ma ocupa de asa ceva nu ma pot implica.
Exista persoane platite care sa se ocupe de aceste probleme.
Poate ca unii nici macar nu erau in tara si nu in Bucuresti...
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

Atata timp cat nu am competenta legala de a ma ocupa de asa ceva nu ma pot implica.
Exista persoane platite care sa se ocupe de aceste probleme.
Poate ca unii nici macar nu erau in tara si nu in Bucuresti...
Normal,ca dvs.,nu va puteti implica.
Problema este ca acei oameni ce ar trebui sa faca aceste demersuri,dorm cu nerusinare in scaunul cald...oferit de adevaratii revolutionari.
Nu am auzit de vreo lista a celor depistati ca ar fi fraudat prin obtinerea unor drepturi de revolutionar...nemeritate !
Nimanui,nu-i este rusine...Se complac in mizeria asta...atata timp cat isi primesc salariile !
Sunt de acord cu domnul,unde ma pot interesa de ce tatal meu cu acte doviditoare de partiicipamt la revolutie nu a fost trecur sa primeasca acest certificat de revolutionar ssi titi cei din lista sunt cu certifucate ,unde gasesc dreptatea